1 / 1
КУПУВАМ ЗЛАТЕН БРОЈ
1 МКД
12.11.2020 01:04

Битола / Битола

Купувам златен број,единствено само ако форматот на бројот е сите броеви исти пр: 07x/555-555 или овај формат првите броеви исти и вторите исти 07x/222-333.
Испратете понуди,цена по договор.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам