1 / 2
Prodavam kos obrac i tabla
7.000 МКД
24.10.2019 20:15

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam obrac i tabla profesionalno izraboteni tablata e od vodootporna daska,obracot e napraven od podebel materijal ofarbana e so zastitna boja 2pati

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
078242037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам