1 / 12
Кампување во Љубаништа
1.700 МКД
Денес 13:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и купатило ,објектите сe на оддалеченост од 5 метри од плажата.Објектите се опремени со чиста постелнина, фрижидер, шпорет, прибор за јадење, чадор за на плажа.

тел.071 657-409
Весна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
071657409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам