1 / 2
PRODAVAM NOZEVI ZA DREBONG
10 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2022 15:01

Кочани / Кочани

PRODAVAM NOZEVI ZA DREBONG 4 POGOLEMI CRVENI 21 POMALI PLAVI NOZEVITE SE NOVI NEKORISTENI crvenite se 3x3sm a plavite 2,5x2,5sm.poedinecno 10 evra parce site komplet za 200 evra.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
071246960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам