Logo

Mesto ili Plac-vo Raca

Број на оглас: 1644960 | Објавен на: 14.08.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 246 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 34.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mesto,Plac,Niva,Zemjiste vo selo Raca na 50 m od glaven pat
tocno e na mapata prikazano.

Vladan Tel: 076 544 606-viber-messenger
Vladan +491632245744-viber-messenger

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  VLadan

Потврден огласувач