1 / 6
SE IZNAJMUVA
25 €
Цената не е фиксна
07.07.2022 14:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul. Bogomilska

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,KABLOVSKA,KUJNA,BEZICEN INTERNET,ITN...

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

atanas
Потврден огласувач
078340601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам