Logo

ОХРИД-СОБИ ЕВТИНО УДОБНО РЕЗЕРВИРАЈ

Број на оглас: 1645704 | Објавен на: 10.09.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: 350 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


***П О Ч И Т У В А Н И ***
Издавам соби во потполно нова кука
во близина на дискотека АРЕНА карши градска болница!!!
Собите се опремени со-
Нови кревети масички плакари
Кабелска телевизија(55канали во секоја соба
ВИ-ФИ интернет конекција 10 МБ
Бањи со топла вода 24/7
Кујни со сите елементи и прибор
Паркинг карши кука 500 квадрати
Обезбеден превоз до сите плажи и дискотеки
значи застанува комбе пред кука Славија 30 ден.Градиште 50 ден.
Бесплатна достава на пици сендвичи и сите видови на скара !!!
Контакт Славчо 070 966 616

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  SOBI I APARTMANI OHRID- NAJSTORG CENTAR NAD PLOSTAD ! ! !

Потврден огласувач