1 / 9
СЕ ИЗДАВА /ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ
1 €
Цената не е фиксна
08.07.2020 01:10

Охрид / Охрид

Се издава /продава камп приколак во градиште во стариот дел на 50м од плажа , целосно покриена и заградена со сопствен двор одвод/довод, болјер со топла вода(туш кабина), фризидер, шпорет.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070206572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам