1 / 5
ИМПЕРИЈА – Куќа во Пештни
200.000 €
23.02.2023 21:16

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Се продава куќа П+1 со површина 160м2 и површина на гаража 40м2.
Вкупна површина на плацот изнесува 1490м2 и се предвидени две маркици за градба П+2+Пк.Двете локации за изградба со со спроведливост на вода,струја,канализација и пат.
Плацот и куќата се продаваат заедно.
Шифра Е 56/2
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стара куќа

44900 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 200м2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам