1 / 3
СЕ ПРОДАВА ВЕРТИКАЛЕН БАНСЕК
1 €
Цената не е фиксна
06.01.2019 19:39

Крушево / Крушево

Се продава вертикален бансек во исправна состојба со должина на пила 5,30м
За повеќе информации на тел.
070/208-247 Гоце

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Marjana
Потврден огласувач
070299496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам