1 / 1
Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински (квалитетни)
220 МКД
Цената е фиксна
31.12.2022 23:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински многу лесно се монтираат,
штендерите-потпирачите се сигурни и многу цврсти имаат можност за штелување според тоа вие како ке посакате да биде поставен велосипедот одговараат за величините: 20",24".26"27.5",28" и 29" .

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам