Logo

Соби во центар на Охрид !

Број на оглас: 1654340 | Објавен на: 19.10.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Соби и апартмани во центар на Охрид !

РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено!

Подетални информации и резервации на телефон 071 241 814 (Aleksandra)

За да видите тековни промотивни понуди, посетете ја нашата Facebook страна.
Aleksandra Guest House
https://www.facebook.com/SobiVoOhrid?ref=aymt_homepage_panel

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Александра

Потврден огласувач