1 / 1
Kingston Fles karticka 512 MB
1 МКД
25.01.2021 20:26

Ѓорче Петров / Скопје

prodavam Flash ( memoriska ) karticka od 512mb marka Kingston, odgovara i na poveke muzicki instrumenti

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

. . . . .
Потврден огласувач
070532695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам