1 / 2
IZDAVAM SOBI ZA NOJKEVAJNE + STUDENTI/KI+TERENSKI RABOTNICI
1 МКД
17.02.2020 07:51

Битола / Битола

Квадратура:

10 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

LOCIRANI VO STROG CENTAR NASPROTI STARA BOLNICA,TV,KUJNA KUPATILO

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

DENIS
Потврден огласувач
075717464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам