1 / 5
RockBros GEL velosiped rakavici bez prsti ракавици велосипед
350 МКД
Цената е фиксна
21.10.2022 16:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

RockBros универзални спортски ракавици за подобар стисок и намалени болки во дланката, со горен дел кој дозволува луфтирање и внатрешен мек дел.
Боја црно/плава и црно/портокалова
Големина L-9cm, XL-10cm.
Цена 350 денари за пар или 650 денари за два пара.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Mini NARGILE џебно НАРГИЛЕ za cigara

250 МКД

Futrola protiv ZRACENJE i BLOKATOR na GPS GSM WIFI signali

540 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам