1 / 12
APARTMANI DO EZERO
1 €
24.12.2022 16:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam novi apartmani do ezero,opremeni so kunja,kabelska tv,wi fi,klima parking za auto

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Лазо
Потврден огласувач
071714742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам