1 / 3
PASSAT TDI 110KS ZAMENA
9.000 МКД
Цената не е фиксна
12.01.2019 01:23

Берово / Берово

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2016

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

bandasi za lada niva 4 bandasi so gumi bandasite se 15 garantiram deka se pravi gumitw se m+s
moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
078716085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам