1 / 9
SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID
500 МКД
30.05.2023 14:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Собите се опремени со :

-Нови кревети
-WI-FI интернет
-Кабелска телевизија
-Кујна со комплет прибор
-Топла вода 24/7
-Бесплатен паркинг

Инфо и резервации :
Драган : 071-359-661

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071-359-661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам