1 / 12
POLOVNI DELOVI ZA PASAT I GOLF 4
1 €
Цената е фиксна
29.11.2018 01:28

Гевгелија / Гевгелија

SE ZA GOLF 4 I PASAAT 1.9 TDI-90,110,116,KS

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110KS 2001G NA DELOVI SE STO VI TREBA

9 €

VW GOLF 4 1.9TDI 116KS 4 MONO NA DELOVI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам