1 / 4
prodavam kaset dek Maranzc
66 €
Цената е фиксна
17.09.2022 17:52

Карпош / Скопје

prodavam poloven socuvan tjuner JVCanalogen i solidni kaset dek fisher cena za eden e33.50 evra cenata navedena dole se odnesuva za vkupno dvete elementi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се бара од:

Savov Mladen
Потврден огласувач
078245946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам