Logo

HIT - DVOSOBEN SUPER STAN VO DEBAR MALO

Број на оглас: 1677895 | Објавен на: 26.06.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 38 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: СКОПЈЕ

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


СЕ ИЗДАВА
ОДЛИЧНО МАЛО СТАНЧЕ ВО ДЕБАР МАЛО 38М2 КАЈ ВАРДАР МЕБЕЛ, НА 1 КАТ СО 1 СПАЛНА СОБА, СОВРЕМЕН АМБИЕНТ КОМПЛЕТ ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН, НАМЕНЕТ ЗА ПРЕСТОЈ НА МЛАДИ КОРИСНИЦИ
250Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 071354619
www.agencijahit.com

Огласи од: АГЕНЦИЈА ХИТ

АГЕНЦИЈА ХИТ

kisela voda
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  АГЕНЦИЈА ХИТ (претпријатие)

Потврден огласувач