1 / 8
sobi garsonjeri
По Договор
02.08.2022 10:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

izdava dve sobi od koi ednata ima 3 kreveti a drugata 4
so posebni vlezovi
kujni
kupatila


kablovska
klima
internet
obezbeden parking
kontakt suzana tel; 070 344 322 075 268 534
pozdrav od ohrid
se naogame naselba goce delcev

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

suzana
Потврден огласувач
075268534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам