1 / 3
Mikrofon SHURE BLX / 4 BETA 58A (NOV)
430 €
Цената е фиксна
08.09.2019 00:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Prodavam NOV daljinski mikrofon
SHURE BLX / 4 BETA 58A.

Za site informacii, javetese !!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
071475343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам