1 / 12
SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !
По Договор
06.09.2022 12:12

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централо

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KABLOVSKA I BEZICEN INTERNET.IMA I VNATRESNA I NADVORESNA KUJNA SO POTREBNIOT INVENTAR,KAKO I PARKING PROSTOR!VO BLIZINA SE ATRAKTIVNITE PLAZI KUBA LIBRE,KADMO,BELLA VISTA, KAKO I PLAZITE PARK I SLAVIJA.ZA SAMO 15 MIN.PES SE STIGNUVA DO PLOSTADOT VO OHRID!

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
077626060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам