1 / 2
Продавам куќа во центар на ул. Владимир Назор 62
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2018 17:56

Велес / Велес

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Prodavam novo izgradena kukja vo centarot na gradot, na ulica Vladimir Nazor 62, koja se sostoi od dva sprata, prizemje (garaza i podrumski prostorii 70m2) i potkrovje 60m2, so moznost za prosiruvanje so plateni komunalii. Sekoj sprat ima nad 100m2 so centralno parno greenje na drva i struja, Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
072221664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам