1 / 7
Rasprodazba nova mini kujna
11.200 МКД
Цената е фиксна
11.01.2023 10:25

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova kujna so dolzina 120cm.izrabotena od iverka 16mm so pvc kant,sostavena od 4 elementi
visecki visina 72cm,dolzina 80 plus 40cm
i dolni elementi sadoper 80cm sirina i rabotna masa od 40cm.
na lager imame iostanati kujnski elementi,poedinecno.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

igama
Потврден огласувач
075461722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам