1 / 11
NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER
1 €
Цената не е фиксна
27.03.2021 22:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IMAME NA LAGER NOVI KONTEJNERI SEKAKVI MODELI I DIMENZII GI IZRABOTUVAME I PO PORACKA ISTO TAKA IZRABOTUVAME I MONTAZNI KUKI DUKJANI KANCELARISKI PROSTORII GARAZI BARAKI KIOSCI I DR
TELL:070-706-116
078-360-713
WWW.KENPANEL.COM

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам