1 / 1
Plac Usje pod Krst so objekt
79.490 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2022 15:51

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

1979 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vkupno 1979m2
Kuka suteren+sprat+ostava+rabotilnica vkupno 112m2 vneseni vo imoten
Priklucen so Struja i Voda
So cist imoten list i dokumentacija
za podetalni informacii javete se
070 555 219 ili 070 269 601

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070269601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам