1 / 9
SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG VO BIDIFIT
13.990 МКД
28.09.2022 19:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/
MAGNETEN ORBITREK DO 130:

meri:
-kalorii
-vreme-
-rastojanie
-puls
-odometar
-brzina

1 GODINA GARANCIJA!!

SO POCIT BIDIFIT
Best regards,

BidiFit Manager, Ul Jordan Mijalkov Br 2
tel: ++389 70 609659 02/6121-100

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Bidifit
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам