1 / 11
SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJATOR BIDIFIT
19.990 МКД
28.09.2022 19:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/
SLOVENSKA KOMBINIRANA HOME GYM SPRAVA GLADIJATOR BIDIFIT SO 17 VEZBI!!
1 GODINA GARANCIJA!!

SO POCIT BIDIFIT
Best regards,

BidiFit Manager, Ul Jordan Mijalkov Br 2
tel: ++389 70 609659 02/6121-100

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Bidifit
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам