1 / 9
ORBITREK!! PRMOTIVNO VO BIDIFIT!! OGRANICENI KOLICINI
9.990 МКД
09.07.2022 09:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/
ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS
-DISPLEJ STO MERI
-KALORII
-VREME
-RASTOJANIE
-BRZINA

1 GODINA GARANCIJA I OVLASTEN SERVIS!
SO POCIT BIDIFIT
Best regards,

BidiFit Manager, Ul Jordan Mijalkov Br 2
tel: ++389 70 609659 02/6121-100

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

Bidifit
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам