1 / 11
SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII
9.990 МКД
15.06.2022 15:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/
BENC KLUPA ZA GRADI NOSE RACE BICEPS TRICEPS GRB!!
NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2www.bit.ly/bidifit

PRITISNETE LIKE I DOBITE DOPOLNITELEN POPUST
SAMO ZA FACEBOOK KORISNICITE!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од: Претпријатие

PRODAVNICA BIDIFIT
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам