1 / 1
SEVIS NA BELA TEHNIKA
10 МКД
Цената е фиксна
29.09.2022 19:23

Куманово / Куманово

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE
OKOLU STRUJA MESTENJE NA INSTALACIJA
ZAMENA NA SPRATNI TABLI
TEL 075 580 801 070 684 226
Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Dicko
Потврден огласувач
075580801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам