1 / 12
ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 17:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни, варилајт , роло и зебра завеси, пвц ролетни, комарници од сите типови.

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ И АЛ столарија од цела Македонија.
За повеќе информации,прашања и нарачки можете да се обатете на

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам