1 / 12
SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip
1 €
28.06.2022 09:31

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

12

Квадратура:

466 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Koco Racin 5

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie
Kukata ima:
-solaren sistem
-centralno greenje
-462m2 korisna povrsina
-6 spalni
-4 kupatila
2 kujni od 16 m2 i 1 kujna od 6 m2
3 prostorii za dneven borovak od 50 m2
-podrum 60m2
2 terasi od 40 m2
3 terasi od 6 m2
1 terasa od 9 m2
-dvorna povrsina 155 m2
Kukata ima video nadzor, 2 domofona i alarm
Imoten list-6225

Info na tel. 070210200
Koco Racin-5 StipКатегорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070210166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам