1 / 7
IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR
30 МКД
04.12.2022 11:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Dame Gruev

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni
Tel:078-303-040

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Avtomobil
ohrid
Потврден огласувач
078-303-040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам