Logo

Soba vo Ohrid Zoran

Број на оглас: 1696875 | Објавен на: 17.11.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 3

Греење: Струја

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


СЛОБОДНИ СОБИ СО ЗАЕДНИЧКО WC.ВО КУЌА ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ 5 НА ТУРИСТИЧКА КАЈ ПАЗАРОТ.
ТЕЛ.075 524205 ЗОРАН

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач