1 / 1
Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos
1 €
05.09.2022 12:28

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

250 m²

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan od 45m2 centralno greenje parno i solaren sistem za voda povekje informacii na tel.070 392 777

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Vanco Prke br.42
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам