1 / 4
Ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica i dr.
1 €
01.06.2022 13:03

Аеродром / Скопје

Pocituvani
Masinsko ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica ,(mesarski) nozevi, i dr na pro- tocila so vodeno ladenje

Blagodaram na doverbata
Pozdrav

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075885664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам