1 / 4
Prodavam ganc novi kukjista za Pentium 3 i 4
2.100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2019 22:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kukjistata se novi neraspakuvani komplet so napojuvanja.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071400451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам