1 / 3
***Sobi vo Ohrid***
450 МКД
01.08.2022 23:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

70 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid.

SOBITE SE NAOGAAT KAJ AVTOBUSKATA STANICA.
IMA DVOKREVETNI, TRO KREVETI I PETTO KREVETNI SOBI.
Sobite se so balkoni, kablovska, internet i kujna.

Za poveke informacii i rezervacii povelete javete se na tel: 078 232 047
077 719 797

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Goce
Охрид
Потврден огласувач
077593608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам