1 / 12
OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D
2.000 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 19:24

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Rekord

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna registracija 26 juni 2007 g. Jacina na motor 74kW, 2000 cm^3-101KS fabricki no moze da se ugradat motori od 1.6 s 1.7 s 1.9 s i2.0 s.Proizvodstvo na opelot e 1977god-Oldtaimer.zaOpelot imam skoro se od rezervni delovi so posebna cena za delovite.potrebno e farbanje i novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORGIJA
Потврден огласувач
075/724-426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам