1 / 7
elektromotori
1 €
Цената не е фиксна
26.08.2021 21:03

Куманово / Куманово

Se prodavaat:
-4kW- 900vr/min > 130(euru)
-0.5kW-1450vr/min > 40(euru)
-035kW-1450vr/min > 30(euru)

kontakt 075311204

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава / Можна е замена од:

Drage Jovanovski
ul. Bajram Shabani 5 Kumanovo
Потврден огласувач
075311204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам