1 / 8
Се издава апартман во Љубаништа
25 €
18.08.2022 12:52

Охрид / Охрид

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна од 50 м2 кујна ,купатило и прекрасен поглед на езеро

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се изнајмува од:

Сашо
Потврден огласувач
075981186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам