1 / 7
Половни врати и прозорци
1 €
08.11.2019 19:12

Куманово / Куманово

Половни врати и прозорци.
Половни врати 90х205 каса 30, 3 комада.
80х205х17 каса, 2 врати.
Прозори со ролетни
180х140, 4 комада.
80х90 1 прозор без ролетна.
60х60 1 прозор.
Влезни врати 140х205, 2 комада.
+ Греди за кров од 7х12, 4.5 метра + 3 метра + 2 метра + 1,5 + 1 метар ..
Пархет 50 квадрати.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
072233232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам