1 / 5
Bure/ kontejner/ cisterna/ burinja/ kontejneri/ cisterni
1 €
Цената не е фиксна
30.04.2021 12:45

Охрид / Охрид

Se prodava cisterna/kontejner za nafta so postaven dovod priklucok

poveke info na 075 212 514

Категорија: Останато

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
075212514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам