1 / 3
POCNETE BIZNIS VEDNAS
750 €
Цената е фиксна
14.04.2022 18:32

Охрид / Охрид

Категорија:

Бизнис, Осигурување

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

SE PRODAVA BIZNISOT...SE PRODAVA BIZNISOT...SE PRODAVA BIZNISOT...NE VRABOTUVAME LUGE...Izrabota na vitrazi TIFFANI tehnika...Obezbeduvame alati,surovini i besplatna obuka. Obukata trae samo 4 casa...sosema e dovolno. Rabotata bara samo ljubov i vnimanie. Sekoj moze da ja raboti...p.s.go prodavame celokupniot bizniz,zaradi penzioniranje, bez nase posebno ponatamosno involviranje...Cena 1999evra

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070707638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам