1 / 4
Se prodava kukja vo Kicevo
1 €
05.08.2021 12:59

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

68 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

303 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja vo nas. Deveana na ul. Slavko Lazareski br 14.
Povekje inf na 070-318-320
Cena: 1e
Agencija za nedviznosti Okey

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

1 €

Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам