1 / 1
Formatiram desktop i laptop kompjuteri
300 МКД
Цената е фиксна
04.11.2022 16:43

Аеродром / Скопје

Popravam laptopi i dekstop kompjuteri so windows po vasa zelba, komplet so site driveri i programi soodvetni za toj pc.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
077907631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам