1 / 1
NAUCETE ANGLISKI NA VASIOT LAPTOP NAJBRZO I NAJEFIKASNO !!!
699 МКД
Цената е фиксна
29.04.2022 07:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Научете да зборувате Англиски, Германски, Шпански или било кој друг јазик БРЗО И ЕФИКАСНО, ДОМА - од вашиот лаптоп!
Најпродаваното мултимедиално ЦД во македонија, со сите 5 нивоа на јазикот кој содржат Вокабулар, граматика, времиња, говор, пишување, читање,преведување и многу други вежби склопени во активна програма која на лесен и ефикасен начин ќе ви овозможи да го научите посакуваниот јазик, без разлика на степенот и возраста која сте...
ЦТто чини 700 денари за еден јазик,
или 1000 денари ДВА јазика по избор, комплетени со сите 5 нивоа..
БЕСПЛАТНА испорака до вашиот град по карго експрес..
поштедете се од давање пари за курсеви и научете додека седите дома, на работа или на одмор..
нарачки на: 072 - 266 - 326

Категорија: Компјутери / Софтвери / Јазици

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
072266326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам